  • PJMA1000F-24-W1
PJMA1000F-24-W1
advertisement
Manufacturer No:
PJMA1000F-24-W1
Manufacturer:
Cosel
HK JDW NO:
165-PJMA1000F-24-W1
Description:
Modular Power Supplies 1008W 24V 42A LV alarm and Remote Sensing