  • PJMA1000F-36-R
PJMA1000F-36-R
advertisement
Manufacturer No:
PJMA1000F-36-R
Manufacturer:
Cosel
HK JDW NO:
165-PJMA1000F-36-R
Description:
Modular Power Supplies 1008W 36V 28A Remote On/Off