  • PJMA1000F-36-W
PJMA1000F-36-W
advertisement
Manufacturer No:
PJMA1000F-36-W
Manufacturer:
Cosel
HK JDW NO:
165-PJMA1000F-36-W
Description:
Modular Power Supplies 1008W 36V 28A Parallel Operation, LV alarm and Remote sensing