  • PJMA600F-36-R
PJMA600F-36-R
advertisement
Manufacturer No:
PJMA600F-36-R
Manufacturer:
Cosel
HK JDW NO:
165-PJMA600F-36-R
Package:
Datasheet:
Description:
Modular Power Supplies 601.2W 36V 16.7A Remote On/Off