  • PLDA60-D833-277PEA
PLDA60-D833-277PEA
advertisement
Manufacturer No:
PLDA60-D833-277PEA
HK JDW NO:
193-PLDA60-D833-277PEA
Step5Bar-code shipping tag
PLDA60-D833-277PEA
  • Weight
    1.168lbs 530g
  • Operating Temperature
    -40°C~70°C
  • Series
    PLDA60 (60W)
  • Size / Dimension
    10.32Lx1.58W x 0.99 H 262.0mmx40.0mmx25.2mm
  • Feature
    OTP, OVP, SCP
  • Power (Watts)
    60W
  • Number of Outputs
    2
  • Efficiency
    85%
  • Voltage - Isolation
    3.75kV
  • Voltage - Input (Max)
    305VAC
  • Voltage - Input (Min)
    90VAC
  • Current - Output (Max)
    833mA 833mA
  • Voltage - Output
    9V~36V