  • PMMK150S-48E
PMMK150S-48E
advertisement
Manufacturer No:
PMMK150S-48E
Manufacturer:
Astrodyne TDI
HK JDW NO:
16039-PMMK150S-48E
Package:
Datasheet:
PMMK150S-48E
Description:
AC/DC Power Supply Single-OUT 48V 3.2A 150W
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
PMMK150S-48E
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Product Weight (g)
    590
  • Tolerance
    ±1(Typ)
  • Part Status
    Active
  • Type
    Switching
  • Style
    Enclosed
  • Number of Outputs
    1
  • Output Type
    Fixed
  • Line Regulation
    1%
  • Load Regulation
    1%