  • PSA15R-480PV-R-CR3
PSA15R-480PV-R-CR3
advertisement
Manufacturer No:
PSA15R-480PV-R-CR3
HK JDW NO:
624-PSA15R-480PV-R-CR3
Package:
Description:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 48V 15W
Step5Bar-code shipping tag
PSA15R-480PV-R-CR3
  • Power (Watts)
    15W
    Positive Center
  • Current - Output (Max)
    313mA
  • Voltage - Input
    90V~264VAC
  • Voltage - Output
    48V
  • Output Connector
    Barrel Plug R/A, 1.7mm I.D. x 4.0mm O.D. x 10.0mm
  • No Load Power Consumption
    300mW Max
  • Operating Temperature
    0°C~40°C
  • Series
    PSA15R (15W)
  • Size / Dimension
    2.82Lx1.97W x 1.31 H 71.7mmx50.0mmx33.2mm