  • PSK-S25B-48-PB
PSK-S25B-48-PB
advertisement
Manufacturer No:
PSK-S25B-48-PB
Manufacturer:
CUI
HK JDW NO:
193-PSK-S25B-48-PB
Package:
Datasheet:
PSK-S25B-48-PB
Description:
AC/DC Power Supply Single-OUT 48V 0.52A 25W 6-Pin Box
Step5Bar-code shipping tag
PSK-S25B-48-PB
    Select All
  • Product Weight (g)
    105
  • Packaging
    Box
  • Tolerance
    ±1
  • Type
    Regulated
  • Style
    Encapsulated
  • Pin Count
    6
  • Number of Outputs
    1
  • Output Type
    Fixed
  • Line Regulation
    1%
  • Load Regulation
    1%