  • PTGL16AS330H0B02BZ
PTGL16AS330H0B02BZ
advertisement
Manufacturer No:
PTGL16AS330H0B02BZ
HK JDW NO:
535-PTGL16AS330H0B02BZ
Package:
Description:
ICL 33 OHM 39A 16MM
Step5Bar-code shipping tag
PTGL16AS330H0B02BZ
  • Lead Spacing
    0.394 10.00mm
  • R @ 25°C
    33 Ohms
  • Current - Steady State Max
    39A
  • Diameter
    0.630 16.00mm