  • PTN1005H3322BBT5
PTN1005H3322BBT5
advertisement
Manufacturer No:
PTN1005H3322BBT5
HK JDW NO:
866-PTN1005H3322BBT5
Package:
1005
Datasheet:
PTN1005H3322BBT5
Step5Bar-code shipping tag
PTN1005H3322BBT5
  • Package / Case
    1005
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    33.2kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    250mW
  • Operating Supply Voltage
    100V