  • PYB20-Q48-S15-DIN
PYB20-Q48-S15-DIN
advertisement
Manufacturer No:
PYB20-Q48-S15-DIN
Manufacturer:
CUI Inc.
HK JDW NO:
193-PYB20-Q48-S15-DIN
Datasheet:
PYB20-Q48-S15-DIN
Description:
Quantity:
In Stock : 27
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
PYB20-Q48-S15-DIN
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Mount
    DIN Rail
  • Mounting Type
    DIN Rail
  • Weight
    69.99999g
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tray
  • Series
    PYB20-DIN (20W)
  • Size / Dimension
    2.99Lx1.24W x 0.87 H 76.0mmx31.5mmx22.2mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Max Power Dissipation
    20W
  • Efficiency
    88%
  • Voltage - Input (Max)
    75V
  • Voltage - Output 1
    15V
  • Voltage - Input (Min)
    18V
  • Output Power
    20W
  • Current - Output 1
    1.333A
  • Height
    22.098mm