  • PYBE30-Q48-S24-DIN
PYBE30-Q48-S24-DIN
advertisement
Manufacturer No:
PYBE30-Q48-S24-DIN
HK JDW NO:
193-PYBE30-Q48-S24-DIN
Package:
Description:
DC-DC ISOLATED, 30 W, 18-75 VDC
Step5Bar-code shipping tag
PYBE30-Q48-S24-DIN
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mounting Type
    DIN Rail
  • Operating Temperature
    -40°C~80°C With Derating
  • Packaging
    Tray
  • Series
    PYBE30 (30W)
  • Size / Dimension
    2.99Lx1.24W x 0.87 H 76.0mmx31.5mmx22.2mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Type
    Enclosed
  • Applications
    ITE (Commercial)
  • Power (Watts)
    30W
  • Number of Outputs
    1
  • Approval Agency
    CE, cURus
  • Efficiency
    87%
  • Voltage - Isolation
    1.5kV
  • Voltage - Input (Max)
    75V
  • Voltage - Output 1
    24V
  • Voltage - Input (Min)
    18V
  • Current - Output (Max)
    1.25A