  • Q16F5BXXHR12E3BU
Q16F5BXXHR12E3BU
advertisement
Manufacturer No:
Q16F5BXXHR12E3BU
HK JDW NO:
67-Q16F5BXXHR12E3BU
Description:
INDICATOR 12V 16MM RED BRAKE TST
Step5Bar-code shipping tag
Q16F5BXXHR12E3BU
  • Termination Style
    Wire Leads - 7.87 (200.00mm)
  • Panel Cutout Dimensions
    0.63 (16.00mm)
  • Voltage
    12V
  • Current
    20mA
  • Lens Size
    18.30mm Dia