  • Q16F5CZZRGB24ECA
Q16F5CZZRGB24ECA
advertisement
Manufacturer No:
Q16F5CZZRGB24ECA
Manufacturer:
APEM Inc.
HK JDW NO:
67-Q16F5CZZRGB24ECA
Package:
Datasheet:
Description:
FLUSHCHRMBEZ RGB 24VDC IP67
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
Q16F5CZZRGB24ECA
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Panel Cutout Shape
    Round
  • Series
    Q16
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Type
    LED
  • Ingress Protection
    IP67
  • Termination Style
    Wire Leads - 7.87 (200.00mm)
  • Panel Cutout Dimensions
    0.63 (16.00mm)
  • Voltage
    24V
  • Current
    20mA Red 20mA Green 20mA Blue
  • Viewing Angle
    100°
  • Lens Style
    Round with Domed Top
  • Lens Size
    18.30mm Dia