  • Q22F1ABXXB12AE
Q22F1ABXXB12AE
advertisement
Manufacturer No:
Q22F1ABXXB12AE
Manufacturer:
APEM Inc.
HK JDW NO:
67-Q22F1ABXXB12AE
Package:
Datasheet:
Q22F1ABXXB12AE
Description:
INDICATOR 12V 22MM FLUSH BLUE
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
Q22F1ABXXB12AE
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Ingress Protection
    IP67
  • Termination Style
    Solder Lug
  • Operating Supply Voltage
    12V
  • Panel Cutout Dimensions
    0.87 (22.10mm)
  • Forward Current
    40mA
  • Lens Style
    Round with Flat Top
  • Lens Size
    18.00mm Dia