  • Q22F1ABXXB24AE
Q22F1ABXXB24AE
advertisement
Manufacturer No:
Q22F1ABXXB24AE
HK JDW NO:
67-Q22F1ABXXB24AE
Package:
Datasheet:
Q22F1ABXXB24AE
Description:
INDICATOR 24V 22MM FLUSH BLUE
Step5Bar-code shipping tag
Q22F1ABXXB24AE
    Select All
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Panel Cutout Shape
    Round
  • Series
    Q Series
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    Solder
  • Type
    LED
  • Termination Style
    Solder Lug
  • Operating Supply Voltage
    24V
  • Panel Cutout Dimensions
    0.87 (22.10mm)
  • Forward Current
    40mA
  • Lens Size
    18.00mm Dia