  • Q22F1AYXXSY110E
Q22F1AYXXSY110E
advertisement
Manufacturer No:
Q22F1AYXXSY110E
HK JDW NO:
67-Q22F1AYXXSY110E
Package:
Datasheet:
Q22F1AYXXSY110E
Description:
INDICATOR 110V 22MM FLUSH YELLOW
Step5Bar-code shipping tag
Q22F1AYXXSY110E
    Select All
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Panel Cutout Shape
    Round
  • Series
    Q Series
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    Solder
  • Type
    LED
  • Termination Style
    Solder Lug
  • Panel Cutout Dimensions
    0.87 (22.10mm)
  • Voltage
    110V
  • Current
    5mA
  • Lens Size
    18.00mm Dia