  • Q22F5AGXXSG110E
Q22F5AGXXSG110E
advertisement
Manufacturer No:
Q22F5AGXXSG110E
Manufacturer:
APEM Inc.
HK JDW NO:
67-Q22F5AGXXSG110E
Package:
Datasheet:
Q22F5AGXXSG110E
Description:
INDICATOR 110V 22MM FLUSH GREEN
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
Q22F5AGXXSG110E
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Panel Cutout Shape
    Round
  • Series
    Q Series
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    Wire Leads
  • Type
    LED
  • Ingress Protection
    IP67
  • Termination Style
    Wire Leads - 7.87 (200.00mm)
  • Panel Cutout Dimensions
    0.87 (22.10mm)
  • Voltage
    110V
  • Current
    5mA
  • Lens Style
    Round with Flat Top
  • Lens Size
    18.00mm Dia