  • R1154N038B-TR-FE
R1154N038B-TR-FE
advertisement
Manufacturer No:
R1154N038B-TR-FE
HK JDW NO:
674-R1154N038B-TR-FE
Package:
Datasheet:
R1154N038B-TR-FE
Description:
0.95mm PMIC 5
Quantity:
In Stock : 3528
Step5Bar-code shipping tag
R1154N038B-TR-FE
  • JESD-609 Code
    e3
  • Terminal Pitch
    0.95mm
  • Output Voltage 1
    3.8V
  • Input Voltage (Min)
    4.8V
  • Input Voltage (Max)
    24V
  • Output Voltage1-Max
    3.876V
  • Output Voltage1-Min
    3.724V
  • Height Seated (Max)
    1.3mm
  • Length
    2.9mm
  • Width
    1.6mm