  • R2E190-RA26-46
R2E190-RA26-46
advertisement
Manufacturer No:
R2E190-RA26-46
HK JDW NO:
241-R2E190-RA26-46
Description:
MOTORIZED IMPELLER
Step5Bar-code shipping tag
R2E190-RA26-46
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Material - Blade
    Polyamide (PA), Nylon
  • Operating Temperature
    -13~122°F -25°C~50°C
  • Series
    R2E190
  • Size / Dimension
    Round - 190mm Dia
  • Feature
    Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP)
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Termination
    3 Position Rectangular Connector
  • Power (Watts)
    80.0W
  • Voltage - Rated
    230VAC
  • Current Rating (Amps)
    0.350A