  • R3119N105A-TR-FE
R3119N105A-TR-FE
advertisement
Manufacturer No:
R3119N105A-TR-FE
HK JDW NO:
674-R3119N105A-TR-FE
Package:
Datasheet:
R3119N105A-TR-FE
Description:
1.5V 5 Terminals 5-Pin Voltage supervisor 1 Channels
Quantity:
In Stock : 13039
Step5Bar-code shipping tag
R3119N105A-TR-FE
  • Additional Feature
    DETECTOR THRESHOLD VOLTAGE IS 10.5V
  • Supply Voltage
    1.5V
  • Terminal Pitch
    0.95mm
  • Operating Temperature (Max)
    105°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    36V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    1.2V
  • Length
    2.9mm
  • Height Seated (Max)
    1.3mm
  • Width
    1.6mm