  • R88D-WN15H-ML2
R88D-WN15H-ML2
advertisement
Manufacturer No:
R88D-WN15H-ML2
HK JDW NO:
607-R88D-WN15H-ML2
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
R88D-WN15H-ML2
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Mounting Type
    Chassis Mount
  • Weight
    4.7lbs 2.1kg
  • Operating Temperature
    0°C~55°C
  • Published
    2007
  • Series
    OMNUC W
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Module
  • Voltage - Supply
    200V~230VAC
  • Current - Output
    11.6A
  • Voltage - Load
    230V
  • Motor Type
    Servo
  • Control / Drive Type
    Servo AC
  • Number of Motors
    1
  • Wattage - Load
    1.5kW