  • RAY-101-12.5(100)
RAY-101-12.5(100)
advertisement
Manufacturer No:
RAY-101-12.5(100)
HK JDW NO:
790-RAY-101-12.5(100)
Package:
Datasheet:
RAY-101-12.5(100)
Description:
Cable Accessories Tube
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RAY-101-12.5(100)
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
  • Material
    Copper, Tin Plated
  • Series
    RAYBRAID®
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Tubular
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Plating
    Tin
  • DC Resistance (DCR)
    3.23MOhm
  • Size, Supplied
    0.492 12.50mm - Inner Dia
  • Wire Gauge - Ends
    36 AWG