  • RC1206JR-10150KL
RC1206JR-10150KL
advertisement
Manufacturer No:
RC1206JR-10150KL
HK JDW NO:
898-RC1206JR-10150KL
Step5Bar-code shipping tag
RC1206JR-10150KL
  • Tolerance
    5%
    2
  • ECCN Code
    EAR99
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    150kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thick Film
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, Paper, 10 Inch
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.25W
  • Working Voltage
    200V
  • Rated Temperature
    70°C