  • RC1608F47R0CS
RC1608F47R0CS
advertisement
Manufacturer No:
RC1608F47R0CS
HK JDW NO:
703-RC1608F47R0CS
Package:
Molded
Datasheet:
RC1608F47R0CS
Description:
47Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RC1608F47R0CS
  • Package / Case
    Molded
  • Resistance
    47Ohm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Case Code (Metric)
    1608
  • Height
    450μm
  • Length
    1.6mm