  • RCMA0244202FES03
RCMA0244202FES03
advertisement
Manufacturer No:
RCMA0244202FES03
HK JDW NO:
875-RCMA0244202FES03
Description:
Through Hole 442kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMA0244202FES03
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    442kOhm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.7mm