  • RCMA0247501FHS03
RCMA0247501FHS03
advertisement
Manufacturer No:
RCMA0247501FHS03
HK JDW NO:
875-RCMA0247501FHS03
Package:
Conformal
Datasheet:
RCMA0247501FHS03
Description:
Through Hole 47.5kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMA0247501FHS03
    Select All
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Package / Case
    Conformal
  • Published
    2016
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    47.5kOhm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.7mm