  • RCMA05125R0AHS03
RCMA05125R0AHS03
advertisement
Manufacturer No:
RCMA05125R0AHS03
HK JDW NO:
875-RCMA05125R0AHS03
Description:
Through Hole 125Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMA05125R0AHS03
  • Tolerance
    0.05%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    125Ohm
  • Diameter
    4.2mm
  • Length
    10.4mm