  • RCMA0512702FHS14
RCMA0512702FHS14
advertisement
Manufacturer No:
RCMA0512702FHS14
HK JDW NO:
875-RCMA0512702FHS14
Description:
Through Hole 127kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMA0512702FHS14
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    127kOhm
  • Diameter
    4.2mm
  • Length
    10.4mm