  • RCMA0517801FHS03
RCMA0517801FHS03
advertisement
Manufacturer No:
RCMA0517801FHS03
HK JDW NO:
875-RCMA0517801FHS03
Description:
Through Hole 17.8kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMA0517801FHS03
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
    Molded
  • Published
    2016
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    17.8kOhm
  • Diameter
    4.2mm
  • Length
    10.4mm