  • RCMA05876R0DES03
RCMA05876R0DES03
advertisement
Manufacturer No:
RCMA05876R0DES03
HK JDW NO:
875-RCMA05876R0DES03
Description:
Through Hole 876Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMA05876R0DES03
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    876Ohm
  • Diameter
    4.2mm
  • Length
    10.4mm