  • RCME0556202FYS14
RCME0556202FYS14
advertisement
Manufacturer No:
RCME0556202FYS14
HK JDW NO:
875-RCME0556202FYS14
Package:
Molded
Datasheet:
Description:
Through Hole 562kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCME0556202FYS14
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
    Molded
  • Published
    2016
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    10 ppm/°C
  • Resistance
    562kOhm
  • Diameter
    3.65mm
  • Length
    10.2mm