  • RCMM021502JKS14
RCMM021502JKS14
advertisement
Manufacturer No:
RCMM021502JKS14
Manufacturer:
Vishay Sfernice
HK JDW NO:
875-RCMM021502JKS14
Package:
Molded
Datasheet:
RCMM021502JKS14
Description:
Through Hole 15kOhm, Metal Film,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RCMM021502JKS14
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Contact Plating
    Tin
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Molded
  • Published
    2016
  • Tolerance
    5%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    15kOhm
  • Composition
    Metal Film
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.5mm