  • RCMS0562R60FHS14
RCMS0562R60FHS14
advertisement
Manufacturer No:
RCMS0562R60FHS14
HK JDW NO:
875-RCMS0562R60FHS14
Package:
Conformal
Datasheet:
Description:
Through Hole 62.6Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMS0562R60FHS14
    Select All
  • Factory Lead Time
    111 Weeks
  • Package / Case
    Conformal
  • Published
    2016
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    62.6Ohm
  • Diameter
    3.65mm
  • Length
    10.2mm