  • RCMT05100R0BES03
RCMT05100R0BES03
advertisement
Manufacturer No:
RCMT05100R0BES03
HK JDW NO:
875-RCMT05100R0BES03
Datasheet:
Description:
Through Hole 100Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMT05100R0BES03
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    100Ohm
  • Diameter
    3.66mm
  • Length
    10.4mm