  • RCMX0275002FHA20
RCMX0275002FHA20
advertisement
Manufacturer No:
RCMX0275002FHA20
HK JDW NO:
875-RCMX0275002FHA20
Step5Bar-code shipping tag
RCMX0275002FHA20
    Molded
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    750kOhm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    6.5mm