  • RCMX0588703FHA20
RCMX0588703FHA20
advertisement
Manufacturer No:
RCMX0588703FHA20
HK JDW NO:
875-RCMX0588703FHA20
Package:
Molded
Datasheet:
Description:
Through Hole 8.87MOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RCMX0588703FHA20
    Molded
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    8.87MOhm
  • Diameter
    3.65mm
  • Length
    10.2mm