  • RGCMF1210900H3T
RGCMF1210900H3T
advertisement
Manufacturer No:
RGCMF1210900H3T
HK JDW NO:
883-RGCMF1210900H3T
Description:
CMC 300MA 2LN 90 OHM SMD
Step5Bar-code shipping tag
RGCMF1210900H3T
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Digi-Reel®
  • Size / Dimension
    0.049Lx0.039W 1.25mmx1.00mm
  • Part Status
    Active
  • Impedance
    90Ohm
  • Current
    300mA
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    1Ohm
  • Impedance @ Frequency
    90Ohm @ 100MHz