  • RKW05-20R
RKW05-20R
advertisement
Manufacturer No:
RKW05-20R
HK JDW NO:
778-RKW05-20R
Quantity:
In Stock : 11956
Step5Bar-code shipping tag
RKW05-20R
  • Operating Temperature
    -10°C~71°C With Derating
  • Size / Dimension
    7.09Lx1.57W x 3.62 H 180.0mmx40.0mmx92.0mm
  • Power (Watts)
    100W
  • Efficiency
    82%
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Voltage - Output 1
    5V
  • Voltage - Input
    85V~265VAC
  • Current - Output 1
    20A