  • RKW24-4R5
RKW24-4R5
advertisement
Manufacturer No:
RKW24-4R5
HK JDW NO:
778-RKW24-4R5
Quantity:
In Stock : 9635
Step5Bar-code shipping tag
RKW24-4R5
  • Operating Temperature
    -10°C~71°C With Derating
  • Size / Dimension
    7.09Lx1.57W x 3.62 H 180.0mmx40.0mmx92.0mm
  • Power (Watts)
    108W
  • Efficiency
    85%
  • Voltage - Isolation
    3kV
  • Voltage - Output 1
    24V
  • Voltage - Input
    85V~265VAC
  • Current - Output 1
    4.5A