  • RLP03143R0FB15
RLP03143R0FB15
advertisement
Manufacturer No:
RLP03143R0FB15
HK JDW NO:
875-RLP03143R0FB15
Description:
Through Hole 143Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
RLP03143R0FB15
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    143Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    3W
  • Diameter
    5.54mm
  • Length
    14mm