  • RLR20C3003GSRE6
RLR20C3003GSRE6
advertisement
Manufacturer No:
RLR20C3003GSRE6
HK JDW NO:
873-RLR20C3003GSRE6
Step5Bar-code shipping tag
RLR20C3003GSRE6
  • Size / Dimension
    0.138Diax0.375L 3.51mmx9.53mm
  • Tolerance
    ±2%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    300kOhms
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W
  • Power Rating
    500mW
  • Failure Rate
    S (0.001%)
  • Length
    391μm
  • RoHS Status
    Non-RoHS Compliant
  • Lead Free
    Contains Lead
  • Factory Lead Time
    32 Weeks
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C