  • RLR32C59R0FPRSL1
RLR32C59R0FPRSL1
advertisement
Manufacturer No:
RLR32C59R0FPRSL1
HK JDW NO:
873-RLR32C59R0FPRSL1
Description:
59Ohms, 1W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RLR32C59R0FPRSL1
  • Factory Lead Time
    19 Weeks
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C
  • Size / Dimension
    0.190Diax0.562L 4.83mmx14.27mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    59Ohms
  • Power (Watts)
    1W
  • Power Rating
    1W
  • Failure Rate
    P (0.1%)