  • RMBS054R870FS00
RMBS054R870FS00
advertisement
Manufacturer No:
RMBS054R870FS00
HK JDW NO:
875-RMBS054R870FS00
Description:
Through Hole 4.87Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
RMBS054R870FS00
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Contact Plating
    Copper, Silver, Tin
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    4.87Ohm
  • Diameter
    2.5mm
  • Length
    7mm