  • RN50C4531FRE8
RN50C4531FRE8
advertisement
Manufacturer No:
RN50C4531FRE8
HK JDW NO:
866-RN50C4531FRE8
Package:
Conformal
Datasheet:
Description:
Through Hole 4.53kOhm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RN50C4531FRE8
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    4.53kOhm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Diameter
    1.65mm
  • Length
    6.2mm