  • RN55D61R9FRE7
RN55D61R9FRE7
advertisement
Manufacturer No:
RN55D61R9FRE7
HK JDW NO:
866-RN55D61R9FRE7
Description:
Through Hole 61.9Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RN55D61R9FRE7
    Conformal
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    61.9Ohm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Diameter
    2.29mm
  • Length
    7.06mm