  • RN60C3923FRSL
RN60C3923FRSL
advertisement
Manufacturer No:
RN60C3923FRSL
HK JDW NO:
873-RN60C3923FRSL
Datasheet:
RN60C3923FRSL
Description:
392kOhms, 0.25W 1/4W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RN60C3923FRSL
  • Factory Lead Time
    30 Weeks
  • Package / Case
    Axial
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -65°C~175°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.145Diax0.344L 3.68mmx8.74mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    392kOhms
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W
  • Power Rating
    250mW
  • Max Power Dissipation
    250mW
  • Length
    8.7376mm
  • Width
    3.68mm