  • RN60D40R2FB70
RN60D40R2FB70
advertisement
Manufacturer No:
RN60D40R2FB70
HK JDW NO:
866-RN60D40R2FB70
Step5Bar-code shipping tag
RN60D40R2FB70
    Conformal
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    40.2Ohm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Diameter
    3.68mm
  • Length
    10.8mm