  • RN65D6340FRE8
RN65D6340FRE8
advertisement
Manufacturer No:
RN65D6340FRE8
HK JDW NO:
866-RN65D6340FRE8
Description:
Through Hole 634Ohm, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RN65D6340FRE8
    Conformal
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    634Ohm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Diameter
    4.57mm
  • Length
    17.45mm