  • RNR60E1272FRBSL1
RNR60E1272FRBSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E1272FRBSL1
HK JDW NO:
866-RNR60E1272FRBSL1
Description:
1.27kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E1272FRBSL1
  • Resistance
    1.27kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm